ART / Lithographs / Litograph in colors 7437038
nr 743 7038
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Luciano Pavarotti, HC-upplaga, signed, 'villaggio di pescatori', sheet: 50x71, löst blad.
Luciano Pavarotti, HC-upplaga, signerad, 'villaggio di pescatori', bladets mått: 50x71
Condition: löst blad
1500
SEK 1100
Monday February 27 2012
at 17:21:58
850 kr
1.000 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik